5 Конкретних Кроків, Щоб Почати Працювати Ux Ui Дизайнером

Jul 19, 2022 by King Info - 0 Comments

Домашні завдання, які виконуються студентами та перевіряються, коментуються викладачем. Спеціалізується на проектуванні інтерфейсів, розвитку дизайн-команд та імплементації дизайн-процесів. Спеціалізується на розвитку електронної комерції та мобільних додатків. Українська компанія з розробки мобільних застосунків та програмних застосунків.

А ще ти навчишся оформлювати та презентувати роботи замовнику. Фахівці зі світовим ім’ям, які роблять сайти по 10000$+, готові буквально провести вас за руку з нуля до перших замовлень. Потрібно подивитись на майбутній продукт “з висоти пташиного польоту”.

Тому налаштуйтеся на те, що, прочитавши пару книг і статей по дизайну, ви не станете відразу затребуваним фахівцем. Випробувальний період в результаті пройшла і пропрацювала у своїй першій компанії майже два роки. Тоді чому хороші досвідчені фахівці у цьому напрямі заробляють від 2000 $ щомісяця?

Заснована в 1991 році, вона є однією з найвпливовіших компаній з розробки продуктів та користувацького інтерфейсу в галузі. Агенція повного циклу UI/UX-дизайну, брендингу та розробки сайтів і мобільних застосунків зі Сан-Франциско. В основному вони працюють з єдинорогами Кремнієвої долини та компаніями зі списку Fortune a hundred. Якщо прослідкувати тенденції часу в який ми живемо, стає зрозуміло, що головними навичками для будь-яких фахівців стають вміння адаптуватись і вчитись. Найголовніше – у будь-якого UI-фахівця мають бути навики в психології. Працюючи з проектом необхідно уявляти себе на місці користувача.

з чого почати навчання ui ux дизайну

Користувачі звикають до них, тож доводиться працювати в умовних рамках, звичних для аудиторії. У найбільших компаніях та дорогих агентствах зі світовим ім’ям цими завданнями займаються різні відділи, в яких працюють кілька висококласних фахівців. Для решти випадків, звичайно, бренду набагато зручніше і вигідніше, щоб і UX, і UI займалася одна людина. Саме тому класні фахівці, які знаються на цих аспектах, заробляють реально багато. Не потрібно обмежуватися лише цим списком, а й шукати агенції та дизайнерів самостійно. Тут головне аби тобі подобався їх стиль й роботи були високого рівня.

З кожним днем сучасний світ дизайну все більше насичується новими тенденціями та стилями. Один з таких напрямків, який набирає обертів і здобуває все більше популярності — це Bento стиль. Після тестування у вас залишиться низка проблем, ui ux курси які потрібно буде усунути. Після доопрацювання знову проводиться тестування. Коли список проблем закінчиться, роботу можна вважати завершеною. Хороший продукт можна отримати лише за хорошого взаєморозуміння всередині команди.

Таким чином, з часом ви зможете сформувати свій стиль та бачення. Гнучкий графік – це добре, але, з іншого боку, потрібно бути готовим до того, що замовник або керівник проекту може зв’язатися з вами в будь-який момент. Яким би якісним та «робочим» не був дизайн, ніхто не застрахований від клієнтського «мені це не підходить».

Незалежно від обраного напрямку, новачкові слід починати з освоєння Figma та Sketch. Обидві програми призначені для дизайну, але Figma також передбачає можливість колективної роботи. Крім того, необхідно мати навик Photoshop Adobe та Illustrator, оскільки цей софт має корисний додатковий функціонал для роботи з проектами.

Також бажаний досвід створення UI-компонентів, іконок та зображень. Самостійно вивчити професію UX/UI-дизайнер також можливо. Процес займе набагато більше часу порівняно з профільним навчанням. Ми зібрали інформацію, яка допоможе вам швидше зорієнтуватися та освоїти необхідні навички.

з чого почати навчання ui ux дизайну

Джун орієнтується в основному робочому процесі та завжди на підхваті у сініора. Друга книга, яку я раджу — Стів Круг, «Не змушуйте мене думати» (Don’t Make Me Think) 3-е видання. Це вже філософія дизайну саме цифрових інтерфейсів.

Так ви запам’ятаєте, як створюються хороші рішення. Базовий рівень для розуміння і роботи в Figma ви освоїте. Але якщо ви хочете просунутися далі, то краще піти на курс. Найпростіший спосіб вивчити веб-дизайн, UI/UX або будь-який інший напрямок – пройти курси. Важливу роль грає практичне навчання, оскільки теорія немає ніякого значення. Важливий зворотний зв’язок із викладачами, які мають бути практикуючими дизайнерами.

  • Зверніть увагу, всі відібрані вакансії пропонують віддалену співпрацю.
  • Навпаки, ця структура буде основою створення продаючих елементів.
  • Базовий рівень для розуміння і роботи в Figma ви освоїте.
  • Цього часу точно вистачить, щоби пройти всі уроки.
  • Наприклад, дизайнер Ендрю Кім з Сеула розробив ребрендинг для Microsoft, і згодом компанія помітила його кейс та запросила на роботу.

Ще одне його завдання — гіпотези щодо проблем юзера та їх вирішення. Для початку варто розібратись з основними базовими налаштуваннями. Знайдіть собі відео туторіал чи якийсь курс, умовно, «Figma for beginners», їх багато і є доступні різними мовами.

з чого почати навчання ui ux дизайну

Приєднуйтеся до команди та допомагайте підприємцям масштабувати свій бізнес за допомогою простих та ефективних digital-продуктів. Також пам’ятайте, що не обов’язково ставати сініором. Мідли можуть розвиватися горизонтально, залишаючись на мідл-позиції. Якщо виникне бажання менеджити, можна стати лідом. Після того, як джун навчиться виконувати шаблонні завдання та розвине бачення дизайну, йому час спробувати перейти на рівень мідла. Коли в портфоліо буде декілька проєктів (ідеально, щоб вони були в форматі case studies), час шукати постійну роботу, починаючи зі стажера чи юніора.

Дотримання принципів юзабіліті – важлива вимога, оскільки від цього залежить конверсія сайту. Завдяки продуманій навігації ви можете підштовхнути користувача до виконання цільового впливу. Якщо користувачеві подобається працювати з сайтом, він обов’язково повернеться. Фахівець ставить цілі собі та колегам, обговорює рішення та дедлайни з іншими членами команди, контролює результати.

Йому треба взаємодіяти з проєкт-менеджером, розробниками тощо. – Порядок в організації проєктів, а також у файлах і шарах, використання компонентів, Auto Layout, стилі, вивчати й використовувати новинки від Figma. Топові дизайнери розкажуть і покажуть, як жити з дизайном головного мозку, як дбати про користувача і як хороший дизайн рятує світ.

Це комплексна професія, де йдеться не лише про візуал. Хороший UX/UI-дизайнер – це також маркетолог, програміст та копірайтер. Що більше функцій ви закриваєте, то більше заробляєте. Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.

Компанії теж хочуть бути модними і мати в штаті і UX, і UI, при цьому не завжди заглиблюються в різницю між спеціальностями. Найчастіше це обумовлено бажанням заощадити і найняти спеціаліста 2 в 1, який покриє глобальне вимога «нам потрібен дизайнер». Максим має досвід у створенні анімацій та інтернет-маркетингу. Крім гранту на курси, Merge Development і самостійно прокачують своїх джунів. Вчать досліджувати конкурентів, будувати архітектуру продукту, робити візуальні концепти та навіть проводити демо клієнту. На всіх етапах допомагає або ментор, або дизайнер, у якого більше досвіду в певному напрямку.

Після цього випускники одержують диплом, який свідчить про те, що вони успішно пройшли навчання веб-дизайну в Академії IMT. На кожному дипломі вказано номер, яким можна перевірити його справжність. UX/UI-дизайнер – дуже перспективна digital-професія, яка дає можливість працювати з будь-якої точки світу і заробляти від $2000 щомісяця. Збережіть цю статтю до закладок, щоб завжди мати під рукою покрокове керівництво. Компанія Adobe, що володіє Photoshop, викупила Figma.

Одна з основних характеристик джуна — це допитливість. Йому важливо знати, що він робить, у нього багато питань про процес дизайну. Мої кроки, описані у цій статті — це тільки орієнтир. Ваша історія точно чимось відрізнятиметься і буде унікальною. Гуглите все, продовжуйте вчитись, читайте книги і статті, ставте питання і шукайте відповіді на них самостійно. Далі продовжуємо практикуватись і навіть починаємо створювати портфоліо.

Роботами для UX-дизайнера, на відміну від UI, є не тільки самі дизайни (прототипи) — додайте приклади аналізу конкурентів, дослідження користувачів, складання персон тощо. Детальніше про те, що таке UX-портфоліо і яким воно повинно бути, читайте тут . Зі свого боку дізнайтеся, чи є для новачка період онбординга, як він проходить, що від вас очікують, який процес і обов’язки у UX-дизайнера в даній компанії.

Викладачі-практики ШАГ – фахівці провідних IT-компаній з багаторічним досвідом. Актуальна програма дозволяє отримувати учням навики, які відповідають вимогам роботодавців. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100 percent практичних занять. Щоб першим забронювати участь та підключитися до лімітованої групи на кращих умовах, заповніть форму.

Leave a Comment